ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Αγαπητοί γονείς,

Το Γυμνάσιο Τήνου σας προσκαλεί σε ενημερωτική συνάντηση με τη Διεύθυνση του Σχολείου την Παρασκευή, 13 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 12.00, στην αίθουσα εκδηλώσεων του Ιδρύματος Τηνιακού Πολιτισμού (Πολυμέρειο Μέγαρο, στην παραλιακή οδό), προκειμένου να παρουσιαστεί το καινούργιο πλαίσιο λειτουργίας και οι στόχοι του σχολείου μας για τη φετινή χρονιά. Θα θέλαμε να γνωρίζετε ότι η αίθουσα είναι ευγενική προσφορά του Δ.Σ. του Ι.ΤΗ.Π και τους ευχαριστούμε θερμά για την παραχώρηση. Κατόπιν συνεννόησης, θα χορηγηθεί βεβαίωση σε όσους γονείς υπαλλήλους χρειαστεί να απουσιάσουν από την εργασία τους, σύμφωνα με την εγκύκλιο 47972/2021 (άδεια παρακολούθησης σχολικής επίδοσης τέκνου).

Η συνάντηση έχει σχεδιαστεί έτσι ώστε να μπορούν να απαντηθούν όσο τον δυνατόν περισσότερες ερωτήσεις σας. Παρακαλούμε πολύ να προσέλθετε όλοι λίγο πριν από τις 12:00, ώστε να ξεκινήσουμε εγκαίρως και να μην υπερβούμε τον διαθέσιμο χρόνο παραχώρησης της αίθουσας.

Σας περιμένουμε με μεγάλη χαρά!

Με εκτίμηση,

Η Διεύθυνση του σχολείου